Dez

Trip Start Dec 12, 2005
Trip End Jul 12, 2016

Flag of Australia  ,
Monday, January 30, 2006

Poleg tega, da dezuje ze tri dni in da zraven mene sedita dva stara izraelca, ki se kregata nad tem, da bi ona pa mela hotel z petimi, ne s stirimi zvezdicami se ne dogaja nc pretresljivega. Sem pred tremi dnevi napisala post in je po ze azbliskalo in zagrmelo in je slo vse k vragu, tko da me je zelo razkurlo. Zadnje 2 dni berem, pijem kakav in jem jabolcne pite, vendar jo jutri mahnem naprej in sicer grem na Gold Coast SRFAT!!

Na avstralija day smo vsi gledal parado, australia open - na Federation Square je blo ene 2000 ljudi in kr naenkrat se je ulilo kot iz skafa in smo vsi bezali pod isto streho - tko vsi se pogovarjajo med sabo in so ekstremno prijazni. Prav super. Pa bil je ogjnemet in gledal smo volvo regato jadrnice okol sveta!

zdej sem v enem lustnem mestecu Lorne, kjer je kao fancy - sam sploh ni, tko je umirjeno, ni velik turistov - super je! Aja, ogledala sem si univerze, najverjetneje pridem sem studirat, sicer se nisem sigurna na katero univerzo, vendar bo definitivno v Avstraliji! :)

kengurujev se sploh nisem vidla, tko da ... hmmm ... a sploh obstajajo?? :)
ljudje k tuki potujejo so otroci - beri:19 letniki, ki grejo iz Anglije in pridejo vAvstralijo za eno leto ker ne vejo kaj bi sami s sabo poceli in pol cele vecere popivajo in razgrajajo :) (zala se stara) :)
LP
z.