Predcestovni potize

Trip Start Jul 14, 2006
Trip End Aug 17, 2006

Flag of Czech Republic  ,
Friday, July 14, 2006

Co se muze pokazit se pokazi, zejo. A hlavne ze jsme o tom vcera s Frantou mluvili. Franta povida "to se mi stalo, ze mi normalne z baglu vypadla to zelezna podpera." Ja na to "me se jako prorezala ven, ale nevypadla". Franta "ty mas bagl Doldy ne? No tak u toho se mi to stalo, to bylo pekne na prd". Pak jsem mu vypravela historku, kterak mi pan Ing Skalicky na terennim cviceni vzal batoh z ruky, ze ho da do autobusu, a skrabl se o mou povytazenou kovovou podperu. "boze co to tady mate? nakou tyc, co to je?" rekl a vytahl podperu ven.

Dnes, par hodin pred odletem, jsem zjistila, ze jsem vcera lhala. Taky se mi stalo, ze mi podpera vypadla. Ale nevim kdy a kde a tudiz ji nemuzu najit. Vzedmula se ve me takova vlna vzteku, ze pokud jsou moje woodoo schopnosti alespon trochu co k cemu, tak si musel Skalicky prinejmensim zlomit nohu.

Prave jsem na icq napsala Lence Formankove (stezujici si na zkousku z informatiky) "kdyz nejde o zivot jde o hovno". Takze prestanu byt pokrytec, zacnu se svymi moudry ridit taky, Skalickymu se omlouvam za tu zlomenou nohu, a jdu si zabalit, holt s batohem nebudu chodit na extra tury. A kdyby to mela byt nejvetsi komplikace me cesty, budu rada.

Takze adios amigos!
Report as Spam