Paraty

Trip Start Apr 03, 2006
Trip End May 04, 2006

Flag of Brazil  ,
Friday, April 7, 2006

Paraty je brazilska Kranjska Gora na morju. Sem se brazilci pripeljejo za vikend, ker voznja traja samo pet ur. Aja, pa malo starejsi je kot Kranjska. Luskan, kolonialen in za spremembo od Sao Paula zelo majhen in zelo varen mestek, vec moznosti je, da te oropa turist, kot pa domacin (ker jih je manj) :-)
Pa se veliko kuzkov imajo... kje si, moja krasna Lo?? (smrk, smrk). Sva pa dejansko celo tukaj v dezeli mesancev, srecala pravega bokserja. Yeah!!

Nasla sva simpaticen poceni hostel in odlicno vecerjo na kilo s prijaznim natakarjem, ki nama je naredil odlicne caipirinhe (yummie, ampak zelo mocno - za zigata malo prekislo). Ampak mojito se vedno zmaga!

Danes sva rentala kolesa in se odpeljala malo naokoli. Super je, res. Lepe plazice, sonce, topla voda (pretopla?) in sonce, tako kot je treba (tanjo je seveda opeklo :-/).
Pocasi bi morala menjati denar... a glej ga zlomka - samo ena menjalnica menjna denar (banke ga ne!!) in ta ima ubijalski tecaj. Se dobro da imava viso... in da nama je Cime nalozil gor extra money - we owe you!!

Dogodek dneva: povozu sm kaco.
Report as Spam