Palenque Ruins

Trip Start Dec 11, 2008
Trip End Mar 16, 2009

Flag of Mexico  , Central Mexico and Gulf Coast,
Wednesday, December 17, 2008

Hola mi familia amigos y amigas

mam se stale skvele. Prvni tyden uz utekl, ale prozil jsem tady uz toho tolik, ze si neumim predstavit, az z Mexika odjedu. Je to tu paradni po vsech strankach. Od spolucestovatelu, pres navstevovana mista a konciny, mistni obyvatelstvo a jidlem konce. Momentalne jsme takova panska jizda slozena z Anglicana, Izraelcu a Holandanu. Hodne na cestach potkavam Cechy, dneska ctyri, predtim dva. Skoro neni den, kdybych nejake nepotkal. :)
Vcera jsme stravili den v mayskych stavbach v prostredi dzungle, kde bylo nadherne a pak jsme vyrazili se svlazit v mistnich kaskadach. Vecer jsme pak slavili a ochutnali mistni mayskou palenku Posh, ktera se vyrabi z cukrove trtiny a ma asi 45%. Spime v cabanas, coz jsou takove slamene chatrce, ale jsou ciste. Jinak mexicke jidlo mi zacina chutnat. Bal jsem se ruznych fazoli, ale ty tady vubes nejim. Spis jsou tu tacos, tortillas, quesadillas, tortas, atp. :)
Uzivejte si domova a brzy zase napisu
Pablo

lucka z parniku on

Zboznuju Palenque! Je to pro me jedno z nejfantastictejsich mist na zemi...sorry za ten unik...kdyz budes chtit jsem na mailu: luckazparniku@seznam.cz