Bez kamosa ani na krok

Trip Start May 17, 2004
Trip End Jun 05, 2004

Flag of United States  , New York
Friday, May 28, 2004

Kam by ste chodili ked tam nemate kamosov? alebo, ze by skor platilo: Vsade kde pridete, tam budete mat kamosov.
No neviem presne ktora verzia je spravna ale zda sa, ze naozaj vsade kde pridem tam mam kamosov. No napriklad v Juznej Afrike. Potom som prisiel do New Yorku, tak som jeden den behal po meste s Kirkom, vcera som bol nakupovat v SOHO s Becky (rozhodne sa sem oplati prist nakupovat) a dnes som sa stretol s mojimi kamosmi, ktorych som spoznal cez Ondra, ktoreho som stretol v San Franciscu vo Februari a teraz na vystave znova v New Yorku. Vybehli sme spolu s jeho priatelkou Jankou a ich dalsim kamosom Mirom na veceru a potom kecali u nich na byte, ktory maju asi 7 ulic od mojho hotela. No sranda. Uz sa tesim zajtra do Los Angeles na Nancy a Dana a dalsich kamosov a potom v Toronte ideme s Lacom na rybacku na Ontarijske jazero s Andym pochodime mesto a este sa chcem stretnut s Gregom s ktorym mame nedokoncenu debatu.

No nie je to sranda s tym svetom? - vsade kde idete mate kamosov. No co viacej by si clovek prial?

Majte sa krasne, Hviezdy. :-)