S Holandanmi nikdy nie je nuda!

Trip Start Feb 09, 2004
Trip End May 01, 2004

Flag of United States  , California
Sunday, April 25, 2004

Youpie!
Vcera za mnou prisli 2 kamosi z Rotterdamu (Bas a Robert), ktori su akurat na 5 tyzdnovej dovolenke v USA. Prileteli do San Francisca a postupne presli pobrezim az do San Diega. Povodne tu chceli zostat len 2 dni ale ked to tu videli, tak povedali, ze zostavaju aspon 5 (a zevraj najradsej cely zivot).
Bas sa ma spytal hned v prvy vecer: "Mozi, ty tu zijes a este ti za to platia?"

Myslim, ze by som mal byt este viacej povdacny ako som doteraz. :-)

Vcera sme zobrali Paulu ako nasu sprievodkynu nocnym zivotom v San Diegu a vyrazili sme do ulic Downtown San Diego. Paule som povedal, ze oproti Basovi a Robertovi som ja len slaby odvar, co sa zabavy tyka co komentovala zhrozenym: "Oh, shit!!"
A vobec som sa nemylil. Paula sa cely vecer valala od smiechu pri nich, az jej skoro praskly stichy po operacii. :-)

Zabava musi byt, nie? Najprv sme isli na veceru do jednej Mexickej restauracie, potom do Hooters a nakoniec sme skoncili vo Finskom disco bare. :-)
Zostali sme tam az do zaverecnej.

Dnes sme cely den stravili na plazi so Suzan, ktora nas ucila ako bodyboardovat, hrali sme beach volejbal a vsetko to ostatne co sa na plazi robi. :-) ... a teraz sa uz musim balit do Londyna.

... o mesiac som na Coronade znova. :-)
Report as Spam