Cesta na vychodne pobrezie

Trip Start Feb 09, 2004
Trip End May 01, 2004

Flag of United States  , Florida
Sunday, March 21, 2004

Kto chce cestovat musi obcas prinasat obete a to niekedy znamena vstavat o 5:20 a nabalit vsetky veci a vydat sa na letisko.
Na letisko ma viezol marinak vo vysluzbe na asi 20 rocnom poctivom velkom americkom Forde. Je to zaujimave riadit take auto, ktoreho predna kapota konci 2 metre pred vami.

Na letisku najprv nechapali miestni zamestnanci letiska, ze aj ked im ukazujem zahranicny pas, tak necestujem za hranice a ked som im to cele vysvetlil, ze ja byvam v San Diegu a nie za morom, tak konecne akceptovali moju batozinu. Az potom mi doslo, ze mi chceli usetrit peniaze za nadvahu batoziny (v jednom z kufrov som niesol propagacne materialy na vystavu tak bol poriadne tazky). Dali mi zaplatit $25 za nadvahu batoziny, ale kedze som mal so sebou moju magicku kartu (firemnu kreditku), tak som s tym samozrejme nemal problem.

V lietadle som sedel s 2 zaujimavymi chlapikmi a pokym sme doleteli do Washingtonu D.C. (co je asi 4 a stvrt hodiny), tak jeden bol odhodlany kupit NOD32 a druhy ho predavat v Severnej Karoline. :-) Musime robit predsa nejaky biznis, nie? :-)
Jeden z nich akurat isiel zo San Diega z nejakeho seminara o tom ako zbohatnut a mat pritom vyrovnany zivot a druhy bol IT manager firmy predavajucej marketingove demograficke informacie.

Clovek by neveril kolko sa toho da v lietable stihnut! Pocas letu z Washingtonu do Orlanda (2 hodiny) som stihol Kirkovi ukazat ako sa instaluje IBM/Lotus Domino server a aj ho na mojom notebooku nainstalovat a urobit vsetko pre to, aby sme ho po navrate do Coronada mohli hned na druhy den pouzit. :-)

Z Floridy sme toho vela nevideli. Prisli sme ked akurat zapadalo slnko a do hotela sme prisli az potme.

Jedli ste uz homara obaleneho v kokose? Tak prave to sme si dali na veceru a kedze zajtra (nedela) nemane ziadne povinnosti, tak pojdeme niekam na vylet. Podla toho co to tu sledujem, je tu naozaj kam ist.