La Jolla - tam kde ziju multimilionari

Trip End May 01, 2004

Flag of United States  , California
Saturday, February 21, 2004

Ahojte!

Nie ze by Coronado bolo lacne miesto (minule som isiel okolo domu pri plazi na ktory som povedal: Okay, dal by som zanho takych $100 tisic USD a ked som sa pozrel kolko stoji tak to bolo $3,5 mil USD), ale predsa len La Jolla (citaj La Hoja a znamena to po slovensky Sperk) je trochu iny odvar. Tam stoja domy aj ktore su 1 milu od plaze okolo $3,5 mil. La Jolla je cela na kopci, takze mate super vyhlad na Tichy ocean takmer z kazdeho domu, co je tam postaveny.

Paula, ktora u nas robi technicky support, ma tam zobrala dnes na obhliadku. Ona vyrastala na La Jolla, takze som mal najlepsieho sprievodcu akeho som mohol mat. Pozna tam kazdy kamen, takze som mal perferknu prehliadku vsetkych zatok co tam su.

Dnes tu slabo prsalo a bola zima - to znamena 14 stupnov nad nulou, ale aj tak sa plno ludi surfovalo pri La Jolla. Je to tam perfektna surfarska oblast - ako vela plazi pri San Diegu.

Inak mam pre vas jeden tip. Ak nahodou stretnete na ulici cloveka, ktory ma na nohach slapky aj napriek tomu, ze vy mate obleceny sveter, tak je pravdepodobne zo San Diega. Dnes mi bolo naozaj chladno (sorry, uz som rozmaznany) a Paula vedla mna cupitala v slapkach a ludia tu chodili v kratkych rukavoch a slapkach na nohach! :-) Niektore veci su proste unikatne.

V pondelok rano letim do San Francisca na 4 dni, takze to bude zase nieco nove. Uz sa tesim. Byvat budem v strede San Francisca. Uz som si tam aj zorganizoval miestnych sprievodcov, takze budem zasvateny do miestneho zivota tymi spravnymi ludmi (Idem do ulic a Radimom Dorociakom, ktory zije vo Friscu uz 3 roky. A ti co ho poznate, tak viete, ze to nebude len tak).

Vcera som si pozical od Yvette fotak, takze domov donesiem aj nejake fotky. :-) (filmy som mal, ale fotak som si zabudol v Blave)

Uzivajte si to! :-)