Grecky festival

Trip Start May 25, 2005
Trip End Aug 20, 2005

Flag of United States  , California
Sunday, June 12, 2005

Kedze v San Diegu zije tolko ludi roznych narodnosti, je tu kazdu chvilu nejaky narodny festival. Tento vikend tu bol grecky festival. Vsetko sa to odohravalo v okoli jedneho greckeho kostola pri Balboa Parku, co je v strede San Diega.

Susan, Eva, Vlado a ja sme sa teda vydali za romantikov ale hlavne aby sme videli kus Europy. Cloveku to v tejto Amerike naozaj niekedy chyba - vidiet aspon kus starej dobrej Europy. Jest nieco co ma naozaj aj nejaku chut. No a napriklad jest taky naozajstny nie sladky chlieb ako tu robia, ale taky Europsky. To sa rozhodne oplati.
Samozrejme najviac ludi na festivale tam bolo z Grecka, ale stretli sme aj nejakych slovakov.

Este nikdy som netancoval na grecku hudbu a ked som zil v Grecku, tak mi ani nenapadlo ist do miestnych obchodov s hudbou, alebo pocuvat grecku hudbu. Ale ked ju hraju nazivo, je to naozaj zabava. Hlavne ked nehraju nejake tradicne veci, ale skor taky "grecky rock&roll", tak ako to hrali tam.

No bola to proste zabava. :-)

Dnes uz mam len 2 dni pred tym ako sa budem moct ist znova surfovat. Uz sa tesim. Aj stehy mi uz vybrali z hlavy a tak to mam teraz este prelepene takou paskou, aby sa mi cela hlava neotvorila, ale v pondelok ... to sa bude ficat na surfe!!! :-)