Praha

Trip Start Jun 16, 2006
Trip End Jul 02, 2006

Flag of Czech Republic  ,
Sunday, July 2, 2006

Vcera na vecer sme stretli na koniec Oxanu v jej byte vo Vrsoviciach. Sme jej stale velmi povdacni, ze nas prichylila v Prahe a navarila nam skveluuuuu veceru. Po prvy krat po 2 tyzdnoch sme spali na posteli. Takze rano sme boli pripraveni zdolavat vsetky turisticke nastrahy co na nas maticka Praha nachystala.

Oxana nam skvelo poradila, kde sa da v sobotu parkovat cely den v strede mesta zadarmo, takze sme mali ku vsetkym pamiatkam starej Prahy iba naskok.

Dali sme si taky zakladny "povinny" okruh Prahou, takze sme videli Vaclavske namestie, Orloj a staromestne namestie, hrad a jeho zahrady, malu stranu, Karlov most a vsetko co k tomu parti.

Vecer sme uz vsak boli uchodeni a pripraveni zdolat poslednych 360km nasej cesty: Dialnicu D1 do Bratislavy.

Do Blavy sme prisli presne o 21:00. Boli sme stastni, ze sme to zvladli bez nehody. Unaveni, ale pripraveni okamzite sa vydat na dalsiu cestu.

Este sme si trochu posedeli v aute pred domov a spominali na to, ako sme tu sedeli pred 15 dnami a chystali sme sa na tuto cestu. Teraz ju uz mame za sebou.

Bolo to SKVELEEEE.

Nakoniec nas vsak unava v tom momente premohla unava a bez toho aby sme vobec vybalili veci z auta, prisli sme domov a padli na postel.