Wild Animal Park

Trip Start Jun 29, 2007
Trip End Jul 17, 2007

Flag of United States  , California
Sunday, July 8, 2007

Dnes mame nabity program a zaciname v asi 100km vzdialenom San Diego Wild Animal Park. Vola sa sice San Diego, ale je to poriadna dialka sa tam dostat.

Mysleli sme si povodne, ze Wild Park je obratena ZOO. Teda, ze my tam budeme chodit na autach a okolo nas budu behat "dive" zvierata, ale nebolo to tak. Bola to v podstate taka vacsia ZOO. A cely park bol o dost mensi ako sme si povodne mysleli. Preto sme ho za dve hodinky cely presli a radsej sme zamierili  - s prestavkou na obed na nakupovanie vo Fashion Valley - do San Diego ZOO, ktora je jednou z naslavnejsich a najvacsich vo svete.

A ta sa nam rozlohou dokonca zdala vacsia ako Wild Animal Park. Bola to naozaj obrovska ZOO a prejst nam ju trvalo poriadne dlho. Nakoniec sme sa nedostali ani do vsetkych casti ZOO, pretoze sme boli uz poriadne unaveni.

Domov na Coronado sme prisli az pri zapade slnka.

Cakala nas ale este vyse 800km cesta do Grand Canyon z Arizone. Preto sme vecer vyuzili na relax a balenie sa.

Okolo 23:30 sme potom vyrazili smerom ku Grand Canyonu. Cesta by nam odhadom mala trvat priblizne 10-11 hodin.