Restauracie a party v Londyne

Trip Start Jan 17, 2006
Trip End Jun 06, 2006

Flag of United Kingdom  ,
Wednesday, April 26, 2006

Uh, restauracie v Londyne.

Narovinu poviem, ze ak som s niekym v Londyne a rozhoduje sa do ktorej restauracie sa pojde, velmi rad si necham poradit. V Londyne su samozrejme restauracie najroznejsich krajin a vacsinu z nich este vobec nemam preskumanu.

Prvy den sme boli v Thajskej restauracii v Kensingtone - co je tu kusok od miesta kde byvam. Miestne cestoviny boli naozaj vyborne. Rozhodne nie som borec cez stiplave a palive jedla, tak so zostal pri tych cestovinach, ale ak by ste mali chut. Je mozne sa nechat vystipat dosytosti.

Druhy den sme isli na doporucenie do Indickej restauracie. Mali sme so sebou aj original Inda, ktory len 3 dni pred tym priletel z Dili. A este aj on sa rozplyval aka to bola super restauracia. Na moju specianu prosbu mi vyrobili jedlo, ktore z 98% naozaj nestipalo, ale bolo naozaj velmi lahodne.

Tu je maly tip na rychle obcerstvenie:
Ak nahodou ste milovnikmi manga - tak ako ja - tak by vam urcite zachutil kuraci sendvic s mangom. Nikde inde som to este nevidel, ale bol velmi dobry (skuste sa na neho spytat v Hilton Olympia cafe).

Restauracie v Londyne mi naozaj urobili pochuti. :-) Aka bude dalsia? :-)