Brazilsky steak house

Trip Start Apr 02, 2010
Trip End Jul 31, 2010

Flag of United States  , Texas
Wednesday, July 21, 2010

Dnes sme sa do mesta vybrali so Stanom z Ruska. Stano robi pre K7 Computing uz rok, tak mi aspon pocas prechadzky objasnil jeho poziciu, co sa snazi dosiahnut vo firme a ako si predstavuje dalsie smerovanie a manazovanie nasich produktov. Ma skvele napady a hlavne velmi organizovane postupy. Parada!

Po obhliadke takmer vsetkeho co sa v downtown da vidiet sme zamierili do Brazilskeho Steak Housu, lebo Stano tuzil po hovadzom mase, ktore mu v Indii velmi chyba.

A ten Brazilsky podnik bola paradna volba. Maju to tam paradne zariadene. Funguje to takto. Maju tam svedske stoly, kde si mozte vybrat a namiesat svoj vlasny salat a jest kolko sa do vas zmesti. Ale najlepsie na celej restauracii je to, ze ponukaju 15 roznych druhov steakov. A narozdiel od inych restauracii v tejto restauracii neustale chodia okolo casnici s velkymi raznami na ktorych maju tych 15 roznych horucich steakov a ponuknu vam ten co akurat drzia. Vy im poviete ako ho chcete mat a oni vam odrezu tu cast steaku, ktora je podla vasho zelania. Takze napriklad pride ku vam casnik, ktory drzi Filet Minon a spyta a vas: Aky chcete? A vy poviete: stredne prepeceny. A on vam velkym noziskom odreze kusok (platok) ktory je stredne prepeceny a vy si ho takymi stipcami polozite na tanier a zjete. Teda mozte jest ako dlho len chcete a kolko len zjete a mozte si vyberat spomedzi 15 roznych steakov. No parada! A ked preferujete nejaky konkretne steak a nechcete len ochutnavat po platkoch, tak si zavolate casnika a on vam prinesie ten, ktory chcete a mozte ho volat tolko krat kolko len chcete a vzdy vam prinesie akurat ten steak, ktory chcete.
Mne nakoniec najviac chutil Filet Minon, ale aj ich domaca specialita bola super.
A este ak si chcete urobit prestavku, tak mate na store podpivnik, ktory je na jednej strane cerveny a na druhej zeleny. Takze ak si chcete urobit prestavku a nechcete, aby vam casnici nosili dalsie steaky, tak ho len obratite na cervenu stranu a casnici vas nechaju napokoji. Ak by ste chceli dalsi steak, tak ho len otocite na zelenu stranu a mozte pokracovat. :-)