District Federal

Trip Start Sep 04, 2008
Trip End Dec 18, 2008

Flag of Argentina  , Capital Federal District,
Tuesday, November 18, 2008

Tak dnes budeme aj trochu robit, aby nas vylet do Argentiny bol aspon trochu zaplateny. Kvoli posunutiu casu som sa zobudil uz o pol siestej miestneho casu a tak som sa do pol siedmej len prehadzoval  v posteli.

Izba v tomto hoteli Intercontinental je naozaj skvela. Vyzera skoro ako keby sme byvali na hrade. A postel je taka velka a vysoka, ze na nu skoro treba vyliest po rebriku.

O pol osmej rano som uz bol v prezentacnej  miestnosti kde budeme mat workshop a bol som tam dalsich 15 minut sam. Najskor som si myslel, ze som nejako nepochopil program, ale nakoniec som zistil, ze kedze sme v Latinskej Amerike nikto sa so zaciatkom velmi ponahlat nebude.

******** Vecer *******
Vecer sme isli na prechadzku po meste. Buenos Aires je naozaj Parizom Latinskej Ameriky. Mnozstvo budov zo zaciatku 20 storocia vyzera presne tak ako v Parizi. Je to dane tym, ze ti isti architekti, co navrhovali budovy v Parizi navrhovali aj tie v Buenos Aires. Mesto je to naozaj skvele.

Nakoniec sme na veceru zakotvili v miestnom riecnom pristave. V restauracii, ktora bola v rekonstruovanych dokoch byvaleho pristavu. Bol to skvely vecer!