Kota Kinabalu

Trip Start Unknown
Trip End Ongoing

Flag of Malaysia  , Sabah,
Tuesday, August 16, 2011

Dnes dopoledne jsme odleteli z Kuala Lumpur a po cca 2hodinovem letu jsme uspesne pristali v Kota Kinabalu na Borneu. Mesto je to o dost mensi, nez Kuala Lumpur a hlavne cistsi. Hned u letiste nas zarazilo, ze za taxika platite predem na terminalu. Proste si koupite listek do urcite zony, podobne jako v metru. Nasli jsme celkem utulny guest house a vydali se na pruzkum mesta. Proti Kuala Lumpur je Kota Kinabalu o neco mene vstricnejsi vuci turistum. Docela nas prekvapilo, ze kolem desate hodiny je vetsina obchudku zavrenych a mesto tolik nerzije. Na zitrek mame naplanovano hned po ranu se zastavit v "cestovce", kde mame vzbrany jednodenni vylet do pralesa za orangutany. Pokud vse dobre dopadne, tak bychom se tam mohli vydat jeste zitra po obede.
ps1> na rozdil od KL jsme tu jeste nevideli jedinou krysu
ps2> na rozdil od KL tu tak dobre nevari, maso bylo tak trochu krvave...
ps3> nizkonakladova letecka spolecnost Air Asia je taky docela v pohode, jen letusky uz nejsou tolik usmevave
ps4> taky se v nejblizsich dnech chystame na blizky ostruvek na male leharo na plazi, snad aspon tam nebude prset. jsme tady zatim necele tri dny a uz trikrat prselo. to nic nemani na tom, ze je tu fakt pekna sauna. u Vas pry prsi otaznik smajlik
Report as Spam

Jarda on

Ahoj cestovatelé. Chválím váš blog - nemá to chybu. Buďte opatrní. Tady je sice o něco tepleji než v předchozích dnech, ale celkově je počasí dost zmatené.