Paris

Trip End Ongoing

Flag of France  , Île-de-France,
Sunday, July 18, 2010

Na hallo!!
Vaaaa, Parizs.... na lattunk mindent amit egy jo turistanak latnia kell, alkudtunk negerekkel kalapert pici eiffel tornyokert, bereltunk biciklit, es kilenc oran at bicikliztunk a varosban, megneztuk a notre dameot, a luvreban pisiltunk, mert bezart, de holnap delelott istenbizony megnezzuk. Ja igen mert kedden egesznap zarva. Sirtunk a nevetestol.
A szallas meg visszamondta magat, igy estefele megerkezve, egy kempingbe koltoztunk, azota ottvagyunk, holnap indulunk Genfbe, szallas ugye megintcsak van, ugye, legalabbis eddig.
Na a kaja, az itt ugy ketszer annyi mint otthon, egy literes fanta 1000Ft, ugyhogy nem iszunk. Jo vizet. Rajottunk hogy mar nem tudunk lenyugozodni... hopp egy eiffel torony hopp egy notre deme, majd ha hazaerunk felfogjuk :)
Az ido az fergeteg, van vagy 35 jol lesultunk, igy vilagit a szemunk. :D
Meg itt csak ilyen negysavos utak vannak, fura volt biciklivel.
Meg kaptunk ket bort aranyos fiatalok ellattak minket mindennel, adtak csipszet, bort, bagettet,sonkat...csak megkerdeztuk merre van a kemping.
A franciak tenyleg segitokeszek, es meg mindig hajlandoak megszolalni angolul, HA TUDNAK!!! mert az nem jellemzo.
Holnap du. Genf!!

Az eg aldjon mindenkit, minket is! :)

Adam on

Hát csak hajrá-hajrá! Úgyis féltettelek benneteket, mert 17 fokkal eldoltetek nyugati irányban, és lehet, hogy sokáig úgy állni kényelmetlen.
Vitamint egyetek, néha nem árt egy nap pihi rendezni a sorokat.
Képeket kérünk!!!!
Üdv:
Apád

Marika néni, Papa, Totya on

Sziasztok világjárók!
Tátott szájjal és döbbent fejjel csodáljuk az utatokat. irigykednénk, de nagyon örülünk, hogy jó és szép úton jártok, reméljük láttátok a Mona Lisát... vajon olyan csodálatos, mint a híre? Figyelemmel kísérjük utatokat továbbra is, sok autót kívánunk, Jó arc soforöket :D kérünk Párizsról is képeket!
Kóstoljátok meg a jó francia borokat (Papa :D)... írjatok Genfbol is blogot, azt is kíváncsian várjuk! További jó utat.
Nagyszülok és öccs.

Lil on

na hali! tudtam én hogy jó lesz Párizs:D:D hajrá!

kristzsof
kristzsof on

pihenunk mi ittis egy nappal tovabb maradtunk meg Genfben is, kepeket kaptatooook!!! Sziasztok papaek nem is tudtam hogy ti is olvassatok!! Szia Lil meg Apa meg gondolom Anya :D

Table of Contents