Berlin

Trip Start Unknown
Trip End Ongoing

Flag of Germany  ,
Monday, July 12, 2010

Szoval a busz megerkezett hajnalban, gyönyörü idö volt, napfelkelte meg minden. Felhivtuk a szallasado arcot, mondta hogy persze persze menjunkcsak, szoval megkerestük az utcat hazszamot, nagggyon jooo volt!!! Egy zenesz a ficko, a szobaja tele van bakelitekkel meg van vagy ezer cd meg mindenfele hangszer meg hangtorzito...külön szobat kaptunk, vizäggyal!!! Szoval viz volt benne, ertitek...:) mindenben segitett terkepet adott meg lengyel vodkät meg elmondta hogy s mint van itt berlinben es kiderult hogy egesz europa ugy könyvelte el magyarorszagot hogy most nacionalista kezbe került es jajj. zeneltünk is együtt baromi jo chill zenet összeraktunk mi voltunk a zongoranal ö csinalta az elektronikus effekteket. Szoval nagyon jo. Most indulunk Kölnbe, Oliver azt mondta megy itt a stoppoläs mint a kerikacsapas szoval remeljuk a legjobbakat, maximum Berlin is szep lesz ejszaka!:) pää
Ja lattuk az Istarkaput meg a Pergamoni Zeusz oltart, a hideg kirazott mikor meglattuk, hatalmas.
Minden oke eddig csak az egyik törölközöm tünt el meg Kristof napszemüvege.

Adam on

A világ legjobb golfozója fekete. A világ legjobb reppeloje fehér. A német meg azon van kiakadva, hogy Magyarország nacionalista. Mivé lesz a világ... :-DD
Örülünk, hogy minden rendben van veletek. A képek szépek. További jó utat!
Apád.
(Zsófié)

kristzsof
kristzsof on

Hat erdekes meglatasokat hallottunk eddig, de erdekes sokmindent atertekeltem, nagyon sok Magyarorszagon az alaptalan para, errefele nyugodtabbak az emberek, emiatt sokmindent mashogy latnak. erdekes.

Table of Contents