"American dream" final countdown

Trip Start Unknown
Trip End Ongoing

Flag of Poland  , Zachodniopomorskie,
Sunday, June 5, 2011

Pewnie czesc zastanawia sie dlaczego taka "chwytliwa" nazwa uzytownika;]? Z bardzo prostego powodu : "Imieinazwisko" bylo juz zajete. A ze byla kiedys taka bajka dla dzieci "Malpka Kiki" i w dziecinstwie rodzice nazywali mnie "Kiki z Ameryki", to dlaczego nie:)? Tylko prosze nie mylic tego z Kika Almodovara...;)

Nigdy nie mialam talentu do pisania; moze dobrze, ze w przyszlosci pozostanie mi tylko wypisywanie recept:) W kazdym razie, zebym nie musiala wszystkiego.., wszystkim.. po kolei opowiadac stworzylam ten profil.

Plan jest taki : 15 tygodni w USA na Work&Travel; 12 tyg w pracy i 3 tyg zwiedzania
Moje miejsce pracy: http://www.wintergreenresort.com/ . Mam byc kelnerka/hostessa w restauracji przy Klubie golfowym;]
Oprocz tego mala kadra miedzynarodowa z Macedonii, Maroka, Czech, Ekwadoru. Bede jedyna Polka, z czego sie bardzo ciesze, bo bede zdana wylacznie na swoj angielski a moze poducze sie przy Ekwadorczykach hiszpanskiego:)

Ostatnie 3 tygodnie beda bardzo intensywne naukowo,a pakowanie- w tzw. miedzyczasie.
28 mam ostani egzamin i tego samego dnia jade do Warszawy, z ktorej wylatuje 29. rano. Juz pozniej Budapeszt-Nowy Jork-Waszyngton-Charlottesville i 30czerwca powinnam byc na miejscu,;) Zeby nie bylo nudno, wykorzystam kazdy mozliwy srodek transportu:)

Nastepny wpis juz na miejscu po ogarnieciu siebie, jet lag-u i pracy.