Bilance and Summary

In my home

Flag of Czech Republic  , Plzeňský Kraj,
Saturday, April 28, 2012

Summary a bilanc
Po delší době je na čase to nějak shrnout. Zkušenost to byla určitě výborná, ale vzhledem k tomu, že státu odvádím stále větší daně, musel jsem často kontrolovat stav svých prostředků. Dá se říct, že finanční situace mě dost limitovala. Další problém vidím v tom, že jsme neměli cestu nijak důkladně připravenou. Prakticky jsme se rozhodovali, kam pojedeme, za pochodu. V Maroku to třeba fungovalo výborně, ale v Číně moc ne. Dneska bych třeba trasu naplánoval jinak a třeba jinde pobyl víc dní a jinde zase méně.
Co k Číně... Jako země mě moc neuchvátila. Osobně si myslím, že jsou různorodější přírodní oblasti na světě, a to i na mnohem menším prostoru. Radost mi fakt kazili vypočítavý busnissmeni. Jsou věci které z principu prostě nesnáším a doteď je nedokážu skousnout. Zajímavý je pak kontrast nádherné přírody a o pár kilometrů špinavého průmyslového komplexu, který ten všechen humus vyváží do řeky. Prostě Čína je Čína a je nutno to respektovat. Teď použiji otřepané klišé, ale kdo chce vidět alespoň trochu tradiční Čínu, tak ať vyrazí co nejrychleji, protože ty blbouni si to tam neskutečně kazí.

Bilance
Letenky                                           11000Kč