Argentina

Trip Start Jun 24, 2006
Trip End Aug 21, 2006

Flag of Argentina  ,
Sunday, August 6, 2006

pa smo v zadnji drzavi. Ze kar nekaj casa s nisva "uradno" javila, in zato imava en kup brezveznih opravicil, ki jih posredujeva samo na izrecno zeljo :-)
No kakorkoli ze, tokrat sem se odlocil, da naj govorijo slike in bom napisal bolj malo. Nabralo se jih je kar nekaj (nekaj jih je se iz bolivije).
Sicer le en splosni utis o Argentini. Je dosti bolj napredna in draga kot sva pricakovala, zato vlagava dosti vec truda v iskanje poceni hostlov. Je tudi bolj civilizirana in mentaliteta ljudi nama je vsaj v tem smislu olajsala potovanje, ker se da vse dosti hitreje zmenit in tudi nadlezni niso.
Poglavje za sebe je hrana. Meso, meso, meso. Sedaj sva v cordobi, ki ima veliko italianskih priseljencev zato se dobi tudi kaka dobra pizza. Ce ravno omenjam hrano- Maja se je ponudila, da za spremembo danes ona skuha, ker imava v hostlu na razpolago veliko kuhinjo. Jaz pa v zameno pisem tale tekst, potem pa me cakata kaki urici nalaganja slik, da boste vidli kje se potikava. Aja, se to. Danes sva bila v hisi -muzeju- Che Guevare in le par dni nazaj sta bila tam na obisku -FIDEL CASTRO in SANCHEZ.
Zvecer greva verjetno na Bowling...

Ja, tako kot sva predvidevala- ob dobri kapljici vina so v argentini prave pocitnice- urlaub!!!!

Za vec informacij o slikah poglejte pod komentarje (pod sliko)
SLIKE BOJO JUTRI, KER MI TUKAJ NAGAJA RACUNALNIK