Na cestě k San Franciscu

Trip Start May 03, 2011
Trip End May 25, 2011

Flag of United States  , Idaho
Friday, May 13, 2011

Dnešní den jsme věnovali cestě do San Francisca a jelikož jsme včera večer ujeli 6 hodin cesty,dnes nás čekalo ještě deset.Auto naštěstí pracuje bez chybičky,ovšem místní hmyz má stejnou nemoc jako v Evropě.Ukončuje svůj krátký život na našem předním skle :o)

Cestou jsme stavěli na jídlo v Pizza Hut.Chtěli jsme vyzkoušet zase něco jiného,protože fast foodů typu Mc Donald's a jim podobné máme již plné zuby. Já jsem si dala své oblíbené špagety,Zdeněk se rozhodl pro pizzu.Na otázku jak velkou,odpověděl „large"
Ovšem když ji přinesli,pizza byla velká i pro dva normální neamerické strávníky :o))
Large znamená sice velký,ale v Americe to spíš znamená “obrovský“pro představu:Jak řekl Zdenda:“Tato pizza by nakrmila jednu průměrnou somálskou vesnici :o))“Takže po včerejší zkušenosti,kdy jsme byli v řetězci Denny’s .(která se tváří jako restaurace),kde nám naservírovali prakticky stejné jídlo jak u Mc Donalda,ovšem na talíř s vidličkou a nožem,jsme byli dnes velmi spokojeni. I cena 18 dolarů za špagety a jednu obr pizzu je ucházející.

Tak zítra hurá na San Francisco a jeho tramvaje :-)