Trip Start May 03, 2011
Trip End May 25, 2011

Flag of United States  , Wyoming
Wednesday, May 11, 2011

Dnes jsme vyrazili do uplakaného počasí po nudné rovné dálnici,kde ani výhled do okolí

nepřinesl žádné pro oko lahodné scény.Na těch nekonečných pastvinách byly vidět jen stáda

krav.

Americký venkov?To je někdy síla.U většiny velkých měst jsou baráčky velký,ale namačkaný

vedle sebe jak sardinky.Pokud se ale vyjede mimo dosah měst,jsou obydlí vzdálená od sebe i několik mil,ale většinou jsou to "mobilhousy“ či dokonce jen obytné přívěsy .Co samozřejmě nesmí chybět je klimatizace,obr satelit a u toho velké auto s pořádným obsahem motoru.

Pro nás Evropany je též neobvyklé,že v supermarketu či hypermarketu se jídlo prodává většinou jen na pouhé třetině plochy obchodu.Zbytek jsou samé oděvy větších rozměrů,věci do domácnosti a tak….:o))Pokud se však už jídlo v regálech objeví,pak samozřejmě jen ve velkém balení.Slovo malé zde neznají.Taktéž nejvíc oblíbené pokrmy jsou již polotovary.

Vařit oběd zde u většiny asi znamená dej to do mikrovlnky :o)

Milovníci sladkého jídla se tady musí cítit jako v ráji.Většina jídla je tu totiž sladké chuti.

V podvečer jsme dorazili do malého městečka jménem Cody,který je blízko Yellostownu
a to že jsme blízko divočiny jsme poznali záhy.Již na večeři v řetězci Arby's ,kdy hned za okny
v přilehlé stráni koukalo dovnitř pár srnek :o)Dalších asi pět jsme potkali cestou zpět k hotelu,kdy zvolna přecházely silnici.Tak jen doufáme,že nás nepřijde navštívit žádnej pan medvěd:o)