Albuquerque ghetto in Area 51

Trip Start May 09, 2009
Trip End Jun 01, 2009

Flag of United States  , New Mexico
Monday, May 18, 2009

Po Kaliforniji, Nevadi in Arizoni smo se po raaaaaaaaavni cesti pripeljali v New Mexico. Ni lih tista ta prava Mehika, ce nam je namrec ne bi zagodli prasci s svojo mehisko gripo, bi zdaj v skladu s prvotnim nacrtom brzkone ze srkali margerite in mazali tortilje nekje ob mehiskem zalivu. Aja, tocno, tortilje mazemo ze dober teden. Poleg angus burgerjev, reberc in podobne navlake. Ce je subwayev sendvic dalec najbolj zdrava stvar, ki jo lahko dobis, in kava v loncku za 0,5 litra najmanjsa kava, ki jo lahko kupis, potem mora biti s prehrano res nekaj mocno narobe. Nasa prebava pa plese sambo. Trenutno smo v Roswellu v nekem kaficu. Ljubiteljem nanizank je to ime kajpak institucija. Tukaj naj bi v sestdesetih strmoglavil zelencek iz marsa, CIA pa naj bi skusala vse to prikriti. Tudi Scully in Mulder sta menda ze raziskovala tod okoli. Mesto ima 45 tisoc prebivalcev (vsaj polovica njih mora biti po mojem nestrokovnem mnenju vesoljcev), skoraj vsaka trgovina pa prodaja marsovske spominke, cestna razsvetljava je v obliki glav vesoljcev, po ulici pa se sprehajajo neki cudni newagerji, ki najbrz iscejo kaksna energetska polja. Ampak tu se pocutimo kot doma v primerjavi z vcerajsnjim vecerom v Albuquerqueju. Tam smo zeleli miroljubno spiti kako pivo, ampak smo se potem kaj bliskovito obrnili domov. Po mestu so namrec gomazili sami potencialni serijski morilci, taki v tistih avtih, ki skacejo, ce pritisnes gumb.... Ampak smo preziveli. Zdaj nadaljujemo pot proti Austinu v Texas. Yeeeehaaaw!

manicku2
manicku2 on

Howdy!!!
Ojla drusèina!
Moram priznati, da se zelo zabavam ob tvojih/vasih blogih :), nekako pa se mi zdi, da niso ravno sanjske poèitnice :( Ampak kot berem vam sigurno ni dolgcajt. Samo pazite se prasièev - takih ali drugaènih :).
Pozdravi vse,
komaj èakam na nadaljevanje dogodivsèin z road tripa :)
Ajdiiii
Lp,