The tropics

Trip Start Oct 25, 2008
Trip End Ongoing

Flag of Dominican Republic  ,
Tuesday, November 4, 2008

Uff, w koncu udalo mi sie dotrzec na internet! Na statku 1min kosztuje 0,06$, ale poza tym musisz miec specjalne ID, ktore dostalam dopiero wczoraj wieczorem. Plywam statkiem o nazwie Grandeur of the Seas, podobny jest jednym z mniejszych. Ja tu caly czas sie gubie i musze pytac o droge. kazdy dzien jest super intensywny, pracuje z samymi chlopakami (Filipiny, Indie, glowny manager jest z Rumunii)- wiec jestem ich ksiezniczka :o). Szesciu chlopa i ja! Wyobrazcie sobie ten obrazek... Dzis, po 2,5 dniach zeglugi, dobilismy do DOminikany. "Porno tu i dusno", istne tropiki!

Pracuje ciezko, ale tego sie spodziewalam. Zaprzyjaznilam sie z 1 Slowaczka, ona sie cieszy, ze moze pogadac z dziewczyna w swoim ojczystym jezyku (Slowakow i Polakow jest kilku na statku, ale sami faceci), a ja mam szanse odetchnac od meskiego towarzystwa. Nie moge wrzucic zdjec, bo mam zablokowana skrzynie kompa z wejscie do USB. Chcialam skopiowac plik w Wordzie do travel bloga, ale wlasnie przez USB nie moge tego zrobic. Z kolei w pokoju neta nie mam.

Ogolnie jest w porzadku, na razie jestem na etapie przyzwyczajania sie do nowego zycia. Buziaczka sle wszytskim,

Bogna

xxx

Oki, konczy mi sie wolne, musze leciec. Dajcie znac, co u Was