SeaWorld Orlando

Trip End Dec 03, 2010

Flag of United States  , Florida
Saturday, November 6, 2010

[MA]

Dzień minął nam bardzo miło. Na oglądaniu wodnych zwierzątek i przejazdkach po rollercoasterach. Mozecie wpisać sobie dwie nazwy w internecie, żeby wiedzieć o czym mowie. Pierwszy rollercoaster to Kraken, drugi to Manta. Wrażenia extra! Na Mante poszłam sama, bo Michał po Krakenie miał dość.

Bardzo ładne Show z delfinami, z orkami słabe. (Ale właśnie wyczytaliśmy, ze to show zostało zmienione po tym jak orka zabiła jednego z trenerów podczas show.)

Jutro z rana ruszamy w drogę do Nowego Orleanu. Z tym, ze mamy nocleg po drodze. Z Orlando do Nowego Orleanu jest 638 mil, czyli 1026 km. Jutro mamy do pokonania 417 mil, czyli około 600 km. Około 7 godzin.

Pa!

[mL]
1. Nie miałem dość tylko byłem lekko niedysponowany..
2. Przyjechaliśmy z 1,5 walizki rzeczy. Aktualnie mamy coś między 3 a 4...

SET on

woooow ale jazda , ja tez chce tez chce !!! i jak Kelka okularow nie zgubilas ???? rozumiem ze woda po drodze to dla schlodzenia emocji podczas przejazdu hehe super..... no a obiadek nieczego sobie, czyzby to jakis wypasny haburgeropodobny twor :-) ciekawe czy maja tam cos innego do jedzenia hehe np rosól ???

dg on

ale ladne delfiny :) ja tez tak chce hehe :)

ms on

a co to za nowe wcielenie - rozowe hoody gangsta? ;-)

dg on

kelusia: bedziecie gdzies pod jakims adresem powiedzmy dwa - trzy dni ? chcielibysmy zamowic kindle (amazon) i moze byscie nam przywiezli ? co wy na to ?

40i4
40i4 on

[MA] Okulary przed wejsciem na taka kolejke trzeba sciagnac, wiec dobrze, ze chodze w soczewkach. Swietny byl moment, jak bylam odwrócona do góry i widzialam tylko niebo i slonce .. nic wiecej ... super ... Co do mojego nowego hoody, co by bylo jak bym tak do szkoly poszla?